Emiroğulları İnşaat

Bursa Ev

Bursa Ev

Bir ailenin temellerini atmak, ailenizi daha ferah bir evde yaşatabilmek ya da geleceğe yatırım amacıyla Bursa ev arayışında iseniz; sizleri Emiroğulları’nın şu an satışta olan Mavi Yeşil, Manzara Mudanya, Manzara Mudanya 2 projelerindeki konutları ziyarete davet ediyoruz. 1992 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren Emiroğulları, başarısını gün geçtikçe artırmakta. Bursa’nın en itibarlı inşaat firmalarından biri olan Emiroğulları, şehre çeşitli yatırım yaparak Bursalılara ve bölgeye hizmet ediyor. Gerçekleştirdiği yatırımlarla katma değer yaratan Emiroğulları, pek çok özgün projeye imza atmış.

 

Projelerinde deniz ve yeşilin muhteşem uyumunu yakalayan firma, konutlarını inşa ederken yeşil alanı korumaya özen gösteriyor. Temiz bir hava sahası ile daha sağlıklı bireylerin yetişeceği sağlıklı konut projeleriyle öne çıkan özen ve titizlikte bir firma. Kent koşullarında tatil ortamının yaratıldığı konseptleriyle kendinizi on iki ay tatilde gibi hissederek, huzur ve sükûnetin hakim olduğu bir ortamda çocuklarınızı yetiştireceksiniz. Konut projelerinde Bursa’nın doğasına gösterilen bu saygı nedeniyle rakipleri tarafından da takdir toplayan Emiroğulları İnşaat, sizlere farklı bir konseptte yaşam şansı sunuyor.

 

Manzara Mudanya 32 daire olmak üzere 4 blok olarak düşünülmüş. Modern mimarisiyle sizi ilk bakışta büyüleyecek. Binaların detaylarında doğa ile uyumu yakalayabilirsiniz. Geniş pencereleri sayesinde deniz manzaranızın tadını rahatlıkla çıkarabilecek ve balkonlarınızda sevdiklerinizle birlikte Bursa’nın muhteşem doğasına adeta dokunabilirsiniz. Site sakinleriyle kamelya alanlarında ve yüzme havuzlarında tanışıp, sohbet edebileceğiniz sıcak bir ortam da yakalanmış. Sitede çocuklarınız için ayrıca bir yüzme havuzu bulunuyor.

 

Bursa evprojeleri arasında yatırım yapmak isteyeceğiniz Manzara Mudanya, her gün değerine değer katacak bir konut projesi. Sizler için her detay düşünülerek, birinci sınıf malzeme kullanılmış. Sağlamlığı ve güvenirliliği bakımından Manzara Mudanya herkesin sahip olmak isteyeceği Bursa ev projelerinden biri olarak öne çıkıyor.