Emiroğulları İnşaat

Bursa Görükle’de Satılık Daire

Bursa Görükle’de Satılık Daire

Üniversite semti olan Bursa Görükle’de satılık daire arayarak yatırım yapmak isteyenler için Bursa oldukça cazip fırsatlar sunan ticaret ve sanayi kenti. Yurt içinden yoğun göç alan Bursa, artan konut talebini yeni konut siteleriyle karşılamaya çalışıyor. 1992’den bu yana sektöre hizmet eden Emiroğulları İnşaat, Bursa şehrine yaptığı yatırımlarla öne çıkıyor. Bursa’nın değerine değer katan bu lüks projeler, şehir içinden ve dışından konut satın almak isteyenler için oldukça talep görmekte.

 

Emiroğulları İnşaat, projelerine hız kesmeden devam ediyor. Halen satışı devam üç projesi Mavi Yeşil, Manzara Mudanya, Manzara Mudanya 2’nın yanı sıra yepyeni projesi Nefes’in temellerini atmaya hazırlanıyor. Bir tatil beldesi görselliğinde, otel konforundaki Emiroğulları İnşaat’ın Mavi Yeşil konut projesinde, ailece on iki ayınızı tatil rahatlığında geçirmeniz hedeflenmiş. Denize nazır bir evin lüksünü tadacağınız bu sitede, Bursa’nın  zengin doğası da yeşiliyle size eşlik edecek.

 

Mavi Yeşil Mudanya konut projesindeki sosyal donatıların zenginliğiyle, çocuklarınız ve aileniz için her türlü konfor sağlanıyor. Şehrin içinde ama şehir karmaşasından uzak huzur ve sükûnetin kol gezdiği Mavi Yeşil’de yaşamanın lüksüne çok kolay alışacaksınız. Çocuklarınız ve daima genç kalanlar için site içinde oluşturulan aqua park’ta doyasıya eğlenebilir, şehir şartlarını bir tatil ortamına dönüştürebilirsiniz. Site her köşesiyle sizin ve ailenizin iyi vakit geçirmesi için fırsatlar sunuyor. Gerisi sadece sizin vaktinizi nasıl değerlendirmek istediğinize bağlı. Spor yapmak isteyenler ve gençler için pek çok alternatifin bulunduğu Mavi Yeşil’de tenis kortu, futbol, basketbol, voleybol sahası gibi donatılar da mevcut. 

 

Bursa Görükle’de satılık daire imkanları arayanlar için farklı bir seçenek olarak sunulabilecek Mavi Yeşil konut projesinde, Mudanya doğasının büyüleyiciliği içinde kaybolacaksınız. Koru alanı bulunan sitede, temiz bir havayı soluyacak; çocuklarınızı bu atmosferde büyütmenin gönül rahatlığı içinde olacaksınız.Bursa Görükle’de satılık daire yatırımıyla ilgilenenler, farklı bir yatırım imkanıyla buluşturmak için Emiroğulları İnşaat’ın Mavi Yeşil satış ofislerine uğrayabilir, satın alma koşulları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirler.