Emiroğulları İnşaat

Bursa Satılık Daire Osmangazi

Bursa Satılık Daire Osmangazi

En eski yerleşim bölgelerinden biri olan Bursa, tarih boyunca her zaman ilgi odağı olmuş, üzerinden çeşitli medeniyetler gelip geçmiştir. Osmanlı İmparatorluğu’nun da topraklarında doğduğu Bursa, köklü bir yerleşim ve kültür şehri. Yirminci yüzyılda hızla kentleşmiş ve özellikle dokuma ve otomotiv sektöründe liderliği ele geçirmiş. İş kapısı olarak görülen bu sektörler iç göçe neden olarak; kente diğer Anadolu şehirlerinden yüksek oranda nüfus akınına neden olmuş. Artan nüfus, çarpık kentleşmeyi de beraberinde getirince yerleşim bölgeleri kent merkezinden ilçelere kaymış. Yoğunlaşan inşaat faaliyetleri yeşil Bursa’yı artık bambaşka bir şehre dönüştürerek, kentleşmiş ve gelişmiş bir sanayi kenti ortaya çıkarmış.

 

Bursa satılık daire Osmangaziarayışında olanlar için pek çok çok konut seçeneği bulunacağı gibi Mudanya’da Emiroğulları İnşaat kalitesiyle sunulan Manzara Mudanya, sizler için oldukça cazip bir yatırım fırsatı. Denize nazır konutları ve yeşil alanlarıyla Bursa’nın muhteşem doğasının en güzel sunumu. Odalarınızın pencerelerinden ve balkonlarından  Marmara Denizi’nin büyüleyici manzarasıyla her gün uyanabilme lüksünü tadacaksınız.

 

Manzara Mudanya konutlarındaki bir yaşam çocuklarınıza hediye edebileceğiniz en armağanlardan biri olacak.

 

Bursa satılık daire Osmangazi arayışında olup, ev satın almak ve nesiller boyunca kalıcı bir yatırım yapmak isteyenler için birçok fırsatı barındıran Manzara Mudanya, farklı bir ilçede olmasına rağmen en cazip seçeneklerden biri. Manzara Mudanya çocuk ve yetişkinler için yüzme havuzu, kamelya alanı, çocuk oyun alanı gibi size ailece vakit geçirebilmeniz için pek çok ortak alan tasarlamış. 24 saat güvenlik hizmetiyle de site için huzurla uyuyabileceğiniz güvenli bir ortam oluşturulmuş.

 

Yeşil alanları ile çevresine ve doğaya bir yaşam alanı oluşturulan Manzara Mudanya’da; saf mavi ve saf yeşil sizleri kucaklayacak. Tabiatın bu muhteşem uyumu ruhunuza nakşedilerek, kendinizi her zaman daha ferah ve zinde hissedebileceksiniz. Daha rahat uyuyup, daha rahat uyanabileceksiniz. Çocuklarınızı sağlıklı bir ortamda büyütmenin gönül rahatlığı içinde olacaksınız. Bursa satılık daire Osmangazi arayışındaki herkesi Manzara Mudanya ile farklı bir alternatifi değerlendirmeye davet ediyoruz.