Emiroğulları İnşaat

Bursa Satılık Dükkan

Bursa Satılık Dükkan

Bursa satılık dükkan arayan ve yatırım fırsatı olarak değerlendirmek isteyenler için bir alternatif oluşturacak Mavi Yeşil Mudanya evleri, sadece özgün tasarıyla değil konumuyla oldukça değerli bir seçenek. Ailesini kalıcı bir değer bırakmak için Bursa satılık dükkan gibi bir gayrimenkul arayışında olanlar için her zaman değerine değer katacak bir konut projesi olan Mavi Yeşil’i yakından tanımaya davet ediyoruz.

 

1992 yılından bu yana Bursa’da inşaat faaliyetlerinde bulunan firma, sektörün en başarılı isimlerinden. Mavi Yeşil projesinin de altına kalıcı imzasını atan  Emiroğulları, yatırım fırsatlarını değerlendirmek isteyenler için oldukça cazip bir seçenek sunuyor. Geleceğe yatırım yapmak, nesilden nesile bırakılacak bir miras için denize nazır ve yeşillikler için de bir konut projesi olarak Mavi Yeşil daima bir adım öne çıkıyor. Sizleri doğanın en saf ve temiz haliyle buluşturacak eşsiz konumuyla, nezih ve biricik bir proje.

 

Bursa’nın yeşilini ve denizini bünyesinde toplayan Mavi Yeşil, size huzurlu ve dingin bir yaşam vaat ediyor. Şehrin karmaşası ve gürültüsünden uzak, tatil köyü kadar zengin sosyal donatılarına sahip olan, eşsiz manzarası ve mükemmel konumuyla Mavi Yeşil; mutlu olmanız için her detaya sahip. Vaktinizi sosyalleşerek ve spor yaparak değerlendirebileceğiniz, çocuklarınızı gözünüzün önünden ayırmadan site içindeki kreşe yollayabileceğiniz ve çocuk oyun alanlarında birlikte vakit geçirebileceğiniz nice cazip olasılıkları barındırıyor.

 

Bursa satılık dükkan arayanlar ve Bursa’da yatırım fırsatlarını değerlendirmek isteyenler için Emiroğulları’nın imzasını taşıyan konut projesi Mavi Yeşil, en önemli seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bursa’nın zengin doğasını içinde barındıran, her gün gözlerinizle denize dokunabildiğiniz, yeşiliyle daha derin soluk alabildiğiniz bu konut projesinde adeta yeniden doğacaksınız. Site kapsamındaki koru alanı ve aqua park şehrin merkezinde on iki ay tatil keyfini yaşayabilmeniz için düşünülmüş.

 

Sizlere eşsiz konut projeleri ile pek çok alternatif sunan Emiroğulları’nın satışı devam eden Mavi Yeşil konutlarının yanı sıra Manzara Mudanya ve Manzara Mudanya 2 gibi farklı projeleri de bulunuyor. Her biri hakkında bilgi almak ve detayları öğrenmek için Emiroğulları İnşaat’ın satış ofislerine uğrayabilirsiniz.