Emiroğulları İnşaat

Deniz Manzaralı Daire

Deniz Manzaralı Daire

Denizlerle çevrili, bir Akdeniz ülkesi olan  Türkiye, şanslı bir coğrafyada yer alıyor. En güzel kıyı ve koylara sahip olan ülkemiz, ılıman iklime sahip olması dolayısıyla da yaz turizmi için de vazgeçilmez. Doğası, denizi ve kültürüyle her zaman ilgi odağı bir ülke. Sahip olunan bu zenginliklerden olabildiğince yararlanabilecek şehirlerde yaşamak da oldukça büyük bir şans. Bursa Türkiye’nin tarihiyle, doğasıyla, iklimi ve sahip olduğu zenginliklerle en güzel illerinden biri.

 

Doğanın en güzel yüzünü gösterdiği Bursa’da, Emiroğulları İnşaat sizi bu keyfi doyasıya yaşamaya davet ediyor. Mudanya’da deniz manzaralı daire ve konut projeleriyle öne çıkan Emiroğulları İnşaat 1992’den bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. Mudanya’da deniz manzaralı dairelere sahip Mavi Yeşil, Manzara Mudanya, Manzara Mudanya 2 projelerinin satışı halen devam etmekte.

 

Manzara Mudanya konut projesinde: normal daireler 2+1, 3+1; dubleks daireler ise 4+1, 5+1 seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Muhteşem bir deniz manzarasına sahip inşaat projesi, sizi ilk bakışta büyüleyecek. Her detayıyla daha güzel, ince zevklerin ürünü bir tasarım. Mudanya manzarasına hakim bir cephede kurulan site 4 blok, 32 daireden oluşuyor. Ailenizle en güzel anlarınızı geçireceğiniz Manzara Mudanya evlerinde, ailenizin her bireyinin hoşça vakit geçirebileceği her detay düşünülmüş. Sıcaktan bunalacağınız yaz günlerinde çocuklar ve yetişkinler için yüzme havuzu bulunan sitede, çocukların hoşça vakit geçirebileceği çocuk oyun alanları ve komşularınızla sohbet edebileceğiniz kamelya alanı da düşünülmüş.

 

Deniz manzaralı daire seçenekleri arasından birçok artısıyla Manzara Mudanya öne çıkıyor. Emiroğulları İnşaat güvencesiyle sizlere sunulan Manzara Mudanya projesinde 1 yıllık işçilik ve imalat garantisi bulunuyor. Deprem yönetmeliklerine göre inşa edilen Manzara Mudanya, en güvenilir yöntem olan radye temel sistemle yapılmış. C 30 beton kullanılan yapılarda, temelde sağlamlığı artırmak amacıyla visco beton sistemi ile yapılmış su izolasyonu da düşünülmüş.