Emiroğulları İnşaat

Görükle Satılık Daire

Görükle Satılık Daire

Bursa’nın en takdir edilen konut firmalarından biri olan Emiroğulları İnşaat’ın halihazırda satışı devam Mavi Yeşil, Manzara Mudanya ve Manzara Mudanya 2 konut projeleriyle sektörde iddiasını devam ettiriyor. Emiroğulları İnşaat; özgün tasarımları, doğaya uyumlu projeleriyle ilk bakışta büyüleyen bir estetiğe sahip, farklı çalışmalar gerçekleştiren bir firma.

 

Doğanın uyumunda dinginliği yakalayacaksınız!

 

Mutlu bir ailenin temellerini sağlamlaştırabileceğiniz yuvalarınızı inşa eden Emiroğulları, Mavi Yeşil konut projesiyle sizi huzur bulmaya çağırıyor. Ailenizle birlikte en güzel vakitlerinizi geçireceğiniz Mavi Yeşil evlerinde, Mudanya deniz manzarasına doyacaksınız. Balkonlarınızdan doğanın en güzel armağanlarından biri olan eşsiz deniz manzarasına gözlerinizle dokunabilecek, tabiatla bütünleştiğinizi hissedeceksiniz. Toprak ve suyun en saf halleriyle ayaklarınızın altına serildiği manzaranın lüksünü tadarak, sevdiklerinizle bu mükemmel uyumun hazzına varacaksınız.

 

Görükle satılık daire arayan Bursalılar için farklı bir alternatif olarak öne çıkan Mavi Yeşil evleri, Emiroğulları’nın damgasını vurduğu projelerden biri. Aileniz için her türlü lükse sahip konutlar pek çok ortak paylaşım alanına sahip. Site sakinleriyle sosyalleşebileceğiniz, spor alanlarıyla kendinizi zinde hissedip sağlığınıza ve kendinize özeneceğiniz, sitenin güvenliği için her detayın bulunduğu projede kendinizi Mavi Yeşil’de yaşadığınız için özel hissedeceksiniz.

 

Görükle satılık daire seçeneklerinden ayrılarak farklı bir konsepte ev arayanların tercih edebileceği Mavi Yeşil konutları; sizler için birinci sınıf, kaliteli malzemeler kullanılarak inşa edilmiş. Yürürlükteki mevzuata ve deprem yönetmeliğine göre projelendirilmiş evlerde, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzur içinde uyuyabileceksiniz.

 

Çocuklarınıza özel sosyal alanları ile de tercih edilen Mavi Yeşil evleri; çocuk oyun alanları ve site içi çocuk kreşi gibi donatıların yanı sıra birçok spor dalı için özel olarak ayrılan alanlara sahip. Görükle satılık daire olanaklarını değerlendirmek isteyenlere sunulabilecek farklı bir yaşam alanı olan Mavi Yeşil, Bursa’da satılık konut arayan herkes için oldukça önemli bir yatırım fırsatı.