Emiroğulları İnşaat

İnşaat Firması

İnşaat Firması

Emiroğulları İnşaat, 1992 yılında bu sektörde faaliyet göstermeye başlamış bir inşaat firması. Kurulduğu yıllarda inşaat malzemesi satışı ve pazarlanması alanında çalışan firma daha sonra mühendislik hizmetleri vermeye başladı. Kurulduğu günlerden bu yana her zaman müşterilerine profesyonel bir şekilde hizmet veren inşaat firması, müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket etmekte. Bünyesinde çalışanların eğitimine özen gösteren Emiroğulları İnşaat, yeniliklere açık ve sektörde geliştirilen son teknikleri ve teknolojiyi inşaatlarına uyarlamaya çalışan bir firma.

 

Emiroğulları’nın Mavi Yeşil, Manzara Mudanya, Manzara Mudanya 2 konut projelerinin satışı hala devam ediyor. Yepyeni projesi Nefes, hayata geçirilmek üzere. Satışı devam eden projeler Mudanya’da denizine nazır kurulmuş. Yeşil ve mavinin kucaklaştığı, doğanın en saf halini bulabileceğiniz bir coğrafyaya sahip. Huzur ve sükûnetin kol gezdiği bu projeler, aile yaşamı ve çocuklu çiftler için birebir. Emeklilerin de ikinci baharlarını yaşayacağı kadar özel konutlar. Günün her vaktinde ayrı bir güzellikle sizleri büyüleyecek deniz manzarası, Mudanya’nın ve Marmara Denizi’nin tüm  güzelliğini ayaklarınızın altına serecek.

 

Emiroğulları İnşaat, sizin için düşledi ve gerçeğe dönüştürdü.

 

Sizin için en iyisini yapmaya çalışan bir inşaat firması olarak Emiroğulları, konut projelerinde yeşil alana önem veriyor. İnşaat projeleriyle özgürce nefes alabilecek ve kendinizi doğanın kucağında bulacaksınız.  Sizlere farklı bir yaşam konsepti sunan inşaat firması, tatili ayağınıza getirerek tüm yıl boyunca, şehir hayatı içinde kendinizi tatilde hissedebileceğiniz koşullar oluşturulmuş. Sosyal donatılarından, ortak yaşam alanlarına kadar her detay sizin için düşünülüp, gerçeğe dönüştürülmüş.

 

Emiroğulları, sizler için kaliteli bir yaşamın standartlarını belirliyor.

 

İç mekanlarda kullanılan aksesuarlar ve malzemeler birinci sınıf ürünlerden seçilmiş. Detaylarda kaybolacağınız, ilk görüşte büyüleneceğiniz bir görsel uyum yakalanmış. Mimari tasarıma uyumlu bir konsept yaratılarak, geniş pencerelerle manzaranın tadını her açıdan çıkarmanız için uğraşılmış.

 

Emiroğulları İnşaat’ın konut projeleri sadece görsel olarak zengin değil, yürürlükteki yönetmeliklere göre sağlam da inşa edilmiş konutlar. Titiz çalışan bir inşaat firması olarak Emiroğulları İnşaat, aileniz ve sevdiklerinizle güvenle oturacağınız konut projeleriyle sizleri tanıştırmak için satış ofislerine davet ediyor.