Emiroğulları İnşaat

Mudanya Deniz Gören Konut

Mudanya Deniz Gören Konut

Günümüzde Bursa’da ulaşımın rahat sağlanması sebebiyle en çok tercih gören ilçelerden biri haline gelen Mudanya, hem havası hem de denizi itibariyle önem arz etmektedir. İnşaat sektörüne damga vuran konut projelerine ev sahipliği yapan Mudanya’da deniz gören konutların konforuna ulaşabilirsiniz. Bu konut projelerinden biri de Mudanya Halitpaşa’da Emiroğulları İnşaat tarafından yapımına başlanmış olan Manzara Mudanya 1 konut projesidir. 4 blok 32 daireden oluşan projede her daireden deniz manzarasına açılan bir pencereye sahip olacaksınız. Manzaranın yanı sıra çocuklarınız ve sizin için önemli yaşam alanları da bulunmakta. Yüzme havuzu, hoşça vakit geçirilebilecek kamelya, çocuklar için oyun alanları gibi nitelikler de düşünülmüştür. 2+1 normal kat dairelerin yanı sıra 4+1 ve 5+1 dubleks daireler ile de herkesin beklentilerine cevap vermek amaçlanmıştır. Ve tüm bunlara sahip olabilmek için cazip ödeme koşulları da sunuluyor. Manzara Mudanya 1 projesinin iki farklı ödeme seçeneği bulunmakta. İlk etapta %40 peşinat talebinin akabinde proje bitene kadar müşterinin bütçesine göre ara ödeme avantajı sunuluyor ve proje 2017 Ağustosta krediye hazır hale geleceği için o dönemde de krediye yönlendiriliyor. Bu ödeme koşulunu tercih etmeyen müşterilere ise ikinci seçenek sunuluyor. Bunda da; yine ilk etapta %40lık peşinatın akabinde en fazla 36 ay boyunca şirket içi taksitlendirme yapılıyor. Hem de herhangi bir vade farkı uygulanmıyor. Bunun dışında Mudanya’da daire sahibi olmak sadece deniz manzarasına sahip olmak değildir. Dünya çapında ün kazanmış temiz havası da birçok avantajından biri olarak sayılabilir.

Bursa’ya gelip de Mudanya’yı gezmeden dönmek büyük bir eksiklik olarak sayılırken, Mudanya’dan bir daire sahibi olmak büyük bir kazanç anlamına gelmektedir.

Denizin olması ve havasının temizliğinin dışında feribotun olması istanbul ile kolay ulaşımın da en önemli aracı olmuştur. Bu sebeple yatırımcılar son birkaç yıldır Mudanya’ya yönelmiş durumda. Mudanya’daki tüm konut projeleri hem daire tipi olarak hem de ödeme koşulları noktasında yatırımcıların daha çok tercih etmesi adına daha da çeşitlilik göstermektedir. Bu yüzden 1+0 stüdyo dairelerden 6+1, 7+1 gibi geniş dairelere kadar birçok daire tipi alıcıların tercihine sunuluyor. Topraktan alım yapan yatırımcılar büyük bir kâr elde etmiş oluyor. Daha detaylı bilgileri profesyonel satış ekibine sahip Emiroğulları İnşaat’tan alabilirsiniz.