Emiroğulları İnşaat

Mudanya Ev

Mudanya Ev

Birçok medeniyete ev sahipliği yapan Bursa, ticaret yolları üzerinde kurulmuş köklü bir şehir. Her zaman ticaretin odağında bulunan şehir, geçtiğimiz yüzyılla birlikte sanayi ve ticaret kenti yapısına bürünmüş. Bunun yanı sıra tarım ve hayvancılıkta da öne çıkan kent farklı bir demografik yapıya sahip. İç göç nedeniyle nüfus artışı görülen şehirde, yoğun bir inşaat faaliyeti bulunuyor. Bursalılar ve yeni Bursa sakinleri, konut ihtiyacı nedeniyle ya da geleceğe yatırım yapmak amacıyla  ev talebini artırıyor.

 

Mudanya ev projelerinden kendine konut satın almak isteyenler için Emiroğulları İnşaat’ın satışı devam eden üç projesi; Mavi Yeşil, Manzara Mudanya ve Manzara Mudanya 2’yi değerlendirmeye davet ediyoruz. Her biri Mudanya’da yer alan konut projeleri, denize nazır konumda. İnşaat projelerinde yeşil alana ayrılan payla, sizler de doğanın kucağında oturuyor hissini uyandıracak. Sizlere farklı bir yaşam kalitesi sunan projelerde, ailenizin konforu için birçok sosyal donatı ve ortak yaşam alanları mevcut. Emiroğulları İnşaat size hayatın tadını çıkarabileceğiniz fırsatları sunuyor.

 

Yeşil ve mavinin uyumuyla dinginliği yakalayarak, içinizdeki gerçek sesi duyacaksınız. Huzurlu, mutlu, şehrin yoğun karmaşasından uzak, şehrin içinde ama tatil köyü konforunda bir yaşam fırsatı sizleri bekliyor. Geleceğinizi şekillendirecek ev tercihinizde, doğanın sesini dinleyerek; özgürce nefes alabilirsiniz. Her gün denizin üzerine vuran kızıllığı izleyebileceğiniz bir konforu Emiroğulları projeleriyle yaşayabilirsiniz.

 

Mudanya ev fırsatları arasında değerlendirilebilecek Mavi Yeşil konutları, Emiroğulları İnşaat kalitesini taşıyor. Ortak paylaşım alanları bakımından oldukça zengin olan konut projesinde basketbol, voleybol, futbol sahası ve tenis kortu bulunuyor. Gençler ve kendini genç hissedenler için evinden uzaklaşmadan, vakit kaybetmeden istediği sporla ilgilenebilecek ve hoşça vakit geçirebilecek. Gençlerin en çok sosyalleşebileceği alanlardan biri olan spor alanlarına ek olarak yüzme havuzu ve aqua park da bulunuyor.

 

Mudanya ev projeleri arasında sunduğu imkanlarla bir adım öne çıkan Mavi Yeşil Mudanya evleri çocuklarınız için de site içi çocuk kreşi ve oyun alanları mevcut. Ayrıca çocuklar için farklı bir yüzme havuzu da düşünülmüş.

 

Emiroğulları İnşaat’tan konut satın alma ayrıcalığına sahip olabilmeniz için satış ofislerini ziyaret edebilirsiniz.