Emiroğulları İnşaat

Mudanya Güzelyalı Satılık Daireler

Mudanya Güzelyalı Satılık Daireler

Türkiye’nin en önemli sanayi ve ticaret kentlerinden biri olan Bursa, yurt içinden yüksek oranda göç almaktadır. Gün geçtikçe nüfusunda artış görülen Bursa’da artan konutlaşma ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacı karşılayabilmek için artan yapılaşma oranına binaen birçok inşaat firması da ortaya çıkmıştır. Konut satın almak isteyen ve ömürlük bir yatırım yapmayı arzulayanlar için inşaat firması konusunda seçici davranmak oldukça önem taşımaktadır. Yürürlükteki mevzuata göre inşaat faaliyetlerini icra eden, sağlam ve kaliteli malzeme kullanarak güçlü, dayanıklı binalar yapan firmaları seçmek önem taşımaktadır. Geçmişte yapılan konut projelerinden yola çıkarak inşaat firması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

1992 yılından beri faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürüterek haklı bir itibar kazanan Emiroğulları İnşaat, önceden yapmış olduğu birçok özgün proje ile Bursa’da güven kazanmış bir kuruluş. Halen satışı devam eden Mavi Yeşil, Manzara Mudanya, Manzara Mudanya 2 projeleri ile bir adım daha öne çıkan Emiroğulları, şu an yepyeni projesi  Nefes için gün sayıyor.

 

Yılların tecrübesi ile teknolojik yenilikleri birleştirerek farklı projelere imza atan Emiroğulları, Mudanya Güzelyalı satılık daireler arayanlar için Mavi Yeşil konut projesini sunuyor. Mudanya doğasının en güzel birleşimlerinden birini yakalayan yeni konut projesinde; geniş pencerelerinizden ve balkonlarınızdan deniz manzarasına doyacaksınız.

 

Doğanın en güzel kucaklaşması yeşil ve mavinin bütünlüğünde yaşayabilmenin lüksüne varacaksınız.

 

Ailenizle birlikte mutlu bir yuvanın temellerini atabilmek için her detaya sahip Mavi Yeşil’de konforunuz için her şey düşünülmüş. Mudanya Güzelyalı satılık daireler olasılıklarını değerlendirmek isteyenler için Emiroğulları imzasını taşıyan Mavi Yeşil konut projesi oldukça cazip koşullarla sunuluyor. Kent koşullarında sizlere sağlıklı ve huzurlu bir yaşam kalitesi sunan Mavi Yeşil, ailenizin her bireyinin hoşça vakit geçirebileceği zengin sosyal donatı seçeneklerine sahip.

 

MudanyaGüzelyalı satılık daireler opsiyonları arasında en dikkat çeken seçeneklerden biri olan Mavi Yeşil, lüks iç mekan detaylarıyla da sizleri büyüleyecek.