Emiroğulları İnşaat
WhatsApp ile iletişime geç

MAVİ-YEŞİL HAYATLAR

MAVİ-YEŞİL HAYATLAR

MAVİ YEŞİL HAYATLAR

 

Mavi-Yeşil denince çoğumuzun aklına market reyonlarında gördüğümüz ambalajının yarısı mavi yarı yeşil sağlıklı bisküviler geliyor. Az bir kısmın aklına ise yine raflarda gördüğü içinde güzel fotoğrafların, yazıların olduğu bir dergi…

Ama biz farklı bir Mavi- Yeşilden bahsediyoruz. 

 

Bizim Mavi-Yeşil’imiz; 15.559 m2 alana kurulmuş 11 blok 140 daireden oluşan bir konut projesi. Konforun sürekliliğini hedef alan bir yaşam merkezi.  Projemizin ortak alanları herkesin isteklerine cevap vermek için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Tüm bloklar ortada yer alan zengin peyzajlı koru alanını görecek şekilde konumlandırıldı. Şehrin yoğun temposu, gürültüsü site içersine girince yerini maviye ve yeşile bırakacak…  İçerisinde yer alacak olan zengin peyzaj ve koru alanı ile ‘’yeşil’’ sitenin sadece adında kalmıyor. Temiz havda yürüyüş yapmak sağlık ve form tutmak için yapılabilecek en güzel şey belki de koru alanımız ve uzun yürüyüş yollarımızda bu yüzden projemizde… Aileniz ve komşularınızla diyet gıdalar tüketip zinde kalmak yerine  turnuvalar, karşılaşmalar  düzenleyebileceğiniz tenis, basketbol ve voleybol sahalarına sahip olabilirsiniz hem de bahçenizde…  Sitenin merkezinde bulunan çocuk, yetişkin yüzme havuzu ve Aqua parkı ile yazın sıcak günlerini beş yıldızlı otel konforunda tatil havası içinde geçirebilirsiniz yine kendi bahçenizde.  ’Mavi’’ ile sizlere Mudanya’nın astım ve koa hastalarına şifa veren temiz havasını, pencerenizi açtığınızda sizlere resmeden deniz manzarasını sunuyoruz. Şehrin gürültüsünden, kalabalığından uzak hayallerinizin de üstünde bir yaşama davetlisiniz.

Mavi Yeşil’de her şey siz ve sevdikleriniz için her şey düşünüldü. Eğer çocuk sahibiyseniz ya da hayaliniz çocuk sahibi olmaksa doğru projeyi inceliyorsunuz. Çocuklarının gözünün önünde sağlıkla büyüdüğünü görmek her ailenin arzusudur. İşte bu yüzden Mavi Yeşil’de ebeveynlerin, çocuklarını gönül rahatlığı ile emanet edebileceği kreş ve oyun parkı site içerisinde konumlandırılacaktır. Bizler projeyi tasarlarken huzurlu bir ortamı esas aldık. Bu nedenle 7/24 profesyonel güvenlik ekibiyle, sizin ve ailenizin güvenliği emin ellerde olacak.

 

Mimari ile huzuru birleştirdik anahtarı sizin elinizde haydi kapıyı açalım.. yoğun trafik ve stresli bir günün ardından, Mavi Yeşil’de dairenize ulaştınız. Kapıdan girdiğiniz ilk an konfor ve huzur sizi karşılıyor olacak. Sevdilerinizde ne çok vakit geçirdiğiniz yer kuşkusuz salonlar… Bazen yemek bazen sinema bazen spor bazen ise mutluluğa ilk adımlarınız atabileceğiniz ferah bir mekan evet evet tam haylinizdeki gibi.. Şıklığın yanı sıra ferah bir atmosfer sunan salonunuzda, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte merkezinde mutluluk olan anlar geçireceksiniz.

Evinizin tadı tuzu mutfağınız; kullanışlı alanlarıyla eşsiz lezzetler deneyebililir, tadabilir sıkılmadan saatler geçirebilirsiniz çünkü burası kullanışlılık esas alınarak tasarlandı. Tıpkı evinizi derleyip toparlayacak olan çamaşır odası gibi, hem çamaşır hem kurutma makinenizi konumlandırabileceğiniz her zaman düzenin hakim olduğu bi küçük mekan…

Tamamen size özel bir dünya yatak odanızda dinlenmeniz ve güne yeniden başlamanız için tüm olanakları sunuyoruz mesala sabah kahvenizi trafikte değilde, odanızın terasında dilerseniz maviye dilerseniz yeşile karşı yudumlayın, isterseniz odanızda konforunuz için konumlandırılan istersenizde genel banyonuzda güne eksizsiz hazırlanın.

Bırakın kendi yaşam alanlarını kursunlar kimler mi, gençler… Kendi tarzını yansıtarak dekore edebileceği, gün içerisinde arkadaşlarını ağırlayabileceği, eğlenceli vakit geçirebileceği ya da bir kütüphane gibi kullanabileceği bir yer çünkü burası onun odası, onun kararları :) 

 

Hayalleriniz o kadar da uzak değil Mavi Yeşil Bursa’ ya 20, İstanbul’ a 75 dk uzaklıkta. Dilerseniz  satış ofisimize gelip bir kahvemizi içerken projemizin sunumunu dinleyebilir. Örnek dairemizi ve şantiye alanı gezebilirsiniz. Mavi Yeşil’de yazlık olarak kullanabileceğiniz 1+1, 2+1, 3+1 daireler, kalabalık aileler için 4+1, 5+1, 6+1 dubleksler yani herkese uygun bir satılık dairemiz ve ödeme planımız mutlaka vardır.

Hayatınızda mavi ve yeşile daha fazla yer açın…

 

EMİROĞULLARI İNŞAAT

0 224 239 9 239

0 530 133 77 00

Halitpaşa Mh. 112. Sk. Mudanya/ BURSA